.:: HAKKIMIZDA
 
KARDEŞLER DEKORASYON İNŞAAT SANAYİ VETURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YURT İÇİ VE YURT DIŞI TECRÜBELERİ , DENEYİMLİ PERSONELİ İLE KABA İNŞAAT TAN DEKORASYONA KADAR HER TÜRLÜ HİZMETİ BİLİNÇLİ VE İLKELİ ÇALIŞMA SİSTEMİ İLE EN İYİ ŞEKİLDE VERMEKTEDİR.

ŞİRKET ;20 KİŞİLİK SÜREKLİ PERSONELİ VE YAPILAN ŞANTİYE SİSTEMİNE GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREN ÇALIŞAN SAYISI İLE BANKA DEKORASYONLARI , VİLLA , EV DEKORASYONLARI VE KABA İNŞAAT PROJELERİNDE PROJE ÇİZİMİNDEN ,UYGULAMASINA KADAR HER AŞAMADA BAŞARILI İMZALAR ATMIŞTIR.

TÜRKİYE ÇAPINDAKİ GARANTİ BANKASI ŞUBELERİ İNŞAAT ,TADİLAT VE DEKORASYON İŞLERİ , BODRUM TÜRKBÜKÜ AKIN ÖNGÖR VİLLASI ,BODRUM ERGÜN ÖZEN VİLLASI, GARANTİ BANKASI ZİNCİRLİKUYU GENEL MÜDÜRLÜK BİNASI BOYA VE TADİLAT İŞLERİ ÖNEMLİ PROJELERİ ARASINDA YER ALMAKTADIR.G A R A N T İ  B A N K A S I  Ş U B E L E R İ


ALÇIPAN ,KARTONPİYER ,BOYA,ALÜMİNYUM,AHŞAP,SERAMİK, MERMER,VE TESİSAT İŞLERİ İLE İLGİLİ DENEYİMLİ TAŞERON FİRMALAR İLE ÇALIŞILMAKTA , HER ŞANTİYEDE BİR ŞANTİYE ŞEFİ BULUNMAKTADIR. YAPILAN TÜM PROJELER ŞİRKET BÜNYESİNDE BULUNAN MİMAR VE MÜHENDİSLER TARAFINDAN KONTROL EDİLMEKTEDİR.